|
|
|
|
|
Agenda Bethelkerk
Agenda Bethelkerk
| Vr |
19 jun |
9.30 uur |
Aandachtschenkerij + Open Kerk |
| Zo |
21 jun |
9.30 uur |
Eredienst: voorganger ds. L. Grosheide (Kindernevendienst; Tienertalk) |
| Ma |
22 jun |
14.30 uur |
Leerhuis ds. Franc de Ronde |
| Di |
23 jun |
19.30 uur |
Wijkkerkenraad |
| Wo |
24 jun |
19.00 uur |
Stiltedienst ds. Jan Steyn |
| Vr |
26 jun |
9.30 uur |
Aandachtschenkerij + Open Kerk |
| Zo |
28 jun |
9.30 uur |
Eredienst: voorganger drs. Maarten van Boekel (Kindernevendienst) |
| Ma |
29 jun |
9.30 uur |
DB Wijkkerkenraad |
| Wo |
1 jul |
19.00 uur |
Stiltedienst ds. Jan Steyn |
| Do |
2 jul |
19.00 uur |
Vergadering groep Kindernevendienst |
| Vr |
3 jul |
9.30 uur |
Aandachtschenkerij + Open Kerk |
| Zo |
5 jul |
9.30 uur |
JAZZ-dienst: voorganger ds. Jan Steyn (Kindernevendienst) |
| Wo |
8 jul |
19.00 uur |
Stiltedienst ds. Jan Steyn |
| |
|
19.30 uur |
Wijkkerkenraad |
| Vr |
10 jul |
9.30 uur |
Aandachtschenkerij + Open Kerk |
|
| |
|
Kerkdiensten
Kerkdiensten
De komende diensten in de Bethelkerk:
Zondag 21 juni 09:30 uur
Ds. L. Grosheide
Zondag 28 juni 09:30 uur
Drs. M.H.A.P. van Boekel
Zondag 5 juli 09:30 uur
Gezamenlijke dienst met de Dorpskerk
Ds. J.J. Steyn m.m.v. de band The
Joyfull Jazz Messengers
|
Digitale collecte
Als u de eredienst niet kunt bijwonen, vragen we u om uw collecte digitaal bij te dragen, door het aanklikken van de collectezak. We doen dat in het volle besef van onzekerheden bij gemeenteleden, ook op financieel gebied.
Via deze link leest u meer informatie. |
|
| |
|
Van de dominee...
Van de dominee...
In Klankbord delen wij de wel en wee berichten over onze broeders en zusters die zorgen hebben door ziekte van zichzelf of van hun dierbare(n). Er zijn ook anderen die hun eigen zorgen hebben maar die niet (steeds) in Klankbord genoemd willen worden. We bidden voor hen allen en voor onszelf dat we een waakzame gemeenschap van aandacht, liefde en zorg voor elkaar en de ander zullen zijn.
Van “Adoramus” naar “Stiltedienst”
Na ons bezoek aan Taize in juni 2025 gaven enkele jongeren de wens aan om wekelijks gebed te hebben. We begonnen daarna met een stille gebedstijd van 30 minuten. Dit omvat enkele Taizé-liederen, een Schriftlezing en 5 minuten stilte.
De naam “doramus” is nu veranderd in “Stiltedienst” om de aard en opzet van deze tijd van gebed en stilte nauwkeuriger weer te geven.
De “Stiltedienst” vindt elke woensdag om 19.00 uur plaats in de Bethelkerk.
Het is een eenvoudige en zuivere tijd voor gebed en reflectie.
Misschien kun jij ook zo’n tijd “gebruiken”. Niet alleen voor jezelf, maar ook voor onze wereld.
Je bent uitgenodigd... en voel je vrij om je aan te sluiten bij de kleine groep mensen die elke week om 19.00 uur in de Bethelkerk samenkomen.
De groene Zomertijd gaat met de komende langste (zon)dag van het jaar (21 juni) dan echt beginnen. En velen trekken er op uit naar verre of (nu) wat dichterbije oorden…om hopelijk op adem te komen of nog letterlijker: om leeg te worden, om je te bezinnen, want dat betekent het woord ‘vakantie’. En ook in het evangelie (Matteüs 10, 16-33) worden de leerlingen de wijde wereld ingestuurd, maar voor hen in ieder geval geen pretreisje, want zo lezen we: “Bedenk wel, Ik zend jullie als schapen onder de wolven. Wees dus scherpzinnig als een slang en argeloos als een duif.” Met andere woorden: het evangelie is niet naar de mens met al zijn verlangens en begeertes, maar wil ons op weg zetten naar het land dat God zal wijzen: Lied 832 (heel goed en mooi om met
de kinderen in canon te zingen!
Geroepen om op weg te gaan,
om op te staan, te reizen
naar een land dat God zal wijzen
Goede Zomertijd-dagen voor u en jou van het tweemanschap, ds. Jan Steyn en ds. Jaap van Rootselaar.
|
| |
|
Bethelkerk app
Bethelkerk app
De Bethelkerk App is sinds de invoering in januari 2021 volop in gebruik, inmiddels bij zo'n 450 leden van de kerk. Iedere week wordt de app gevuld met berichtjes voor en door leden. Nu ook via internet: Donkey Mobile
| | lees meer »
|
| |
|
Welkom op vrijdagmorgen!
Welkom op vrijdagmorgen!
Bethelkerk ook in de vakantie open.
Ook in de vakantieperiode staan op vrijdagmorgen, van 10 tot 12 uur, de deuren van de Bethelkerk open. U bent van harte welkom om even binnen te lopen voor een moment van rust, om een kaarsje te branden, gewoon stil te zijn of een praatje te maken bij een kopje koffie of thee bij de “Aandachtschenkerij”.
Juist als familie en bekenden weg zijn, is het fijn om anderen te ontmoeten en even uit de sleur van alle dag te breken. Voel je welkom, we kijken naar je uit!
Namens alle gastvrouwen/heren, Ineke Verzijden
|
| |
|
|
|
|