|
|
|
|
|
Agenda Bethelkerk
Agenda Bethelkerk
| Vr |
10 jul |
9.30 uur |
Aandachtschenkerij + Open Kerk |
| Zo |
12 jul |
9.30 uur |
Gezamenlijke eredienst: voorganger ds. Jan Steyn (Heilig Avondmaal; Kindernevendienst) |
| Wo |
15 jul |
19.00 uur |
Stiltedienst |
| Do |
16 jul |
20.00 uur |
Startzondagcommissie |
| Vr |
17 jul |
9.30 uur |
Aandachtschenkerij + Open Kerk |
| Zo |
19 jul |
9.30 uur |
Gezamenlijke eredienst: voorganger ds. Jaap van Rootselaar (Kindernevendienst) |
| Wo |
22 jul |
19.00 uur |
Stiltedienst |
| Vr |
24 jul |
9.30 uur |
Aandachtschenkerij + Open Kerk |
| Zo |
26 jul |
9.30 uur |
Gezamenlijke eredienst: voorganger ds. Jan Steyn (Kindernevendienst) |
| Wo |
29 jul |
19.00 uur |
Stiltedienst |
| Vr |
31 jul |
9.30 uur |
Aandachtschenkerij + Open Kerk |
|
| |
|
Kerkdiensten
Kerkdiensten
De komende diensten in de Bethelkerk:
Zondag 12 juli 09:30 uur
Gezamenlijke dienst met de Dorpskerk
Overstapdienst mmv gospelkoor Shine
Ds. J.J. Steyn
Zondag 19 juli 09:30 uur
Gezamenlijke dienst met de Dorpskerk
Ds. J.A. van Rootselaar
Zondag 26 juli 09:30 uur
Gezamenlijke dienst met de Dorpskerk
Ds. J.J. Steyn
|
Digitale collecte
Als u de eredienst niet kunt bijwonen, vragen we u om uw collecte digitaal bij te dragen, door het aanklikken van de collectezak. We doen dat in het volle besef van onzekerheden bij gemeenteleden, ook op financieel gebied.
Via deze link leest u meer informatie. |
|
| |
|
Van de dominee...
Van de dominee...
In Klankbord delen wij de wel en wee berichten over onze broeders en zusters die zorgen hebben door ziekte van zichzelf of van hun dierbare(n). Er zijn ook anderen die hun eigen zorgen hebben maar die niet (steeds) in Klankbord genoemd willen worden. We bidden voor hen allen en voor onszelf dat we een waakzame gemeenschap van aandacht, liefde en zorg voor elkaar en de ander zullen zijn.
Van “Adoramus” naar “Stiltedienst”
Na ons bezoek aan Taize in juni 2025 gaven enkele jongeren de wens aan om wekelijks gebed te hebben. We begonnen daarna met een stille gebedstijd van 30 minuten. Dit omvat enkele Taizé-liederen, een Schriftlezing en 5 minuten stilte.
De naam “doramus” is nu veranderd in “Stiltedienst” om de aard en opzet van deze tijd van gebed en stilte nauwkeuriger weer te geven.
De “Stiltedienst” vindt elke woensdag om 19.00 uur plaats in de Bethelkerk.
Het is een eenvoudige en zuivere tijd voor gebed en reflectie.
Misschien kun jij ook zo’n tijd “gebruiken”. Niet alleen voor jezelf, maar ook voor onze wereld.
Je bent uitgenodigd... en voel je vrij om je aan te sluiten bij de kleine groep mensen die elke week om 19.00 uur in de Bethelkerk samenkomen.
De groene Zomertijd mogen we op adem komen en leeg, vacant, worden van alle drukte, gehaast en geren. Het evangelie (Mattheüs 13, 1-23) wil ons daarbij helpen om net als de natuur en het er bloeiende, groeiende en wuivende graan te ‘weten’ dat het in dit leven gaat om in allesgevende liefde vrucht te dragen… Het mooie en goed zingbare Lied 625 zingt ervan:
1 Groen ontluikt de aarde uit het slapend graan,
nu de zon de zaden roept om op te staan.
Liefde staat op, wordt wakker uit de dood.
Liefde draagt, als koren, halmen, vol en groot.
2 Onder steen bedolven lijkt de liefde Gods.
Rest haar niets dan rusten in de harde rots?
Diep in het graf is Hij de weg gegaan
van het zaad dat stervend nieuw ontkiemt tot graan.
3 Zaad van God, verloren in de harde steen
en ons hart, in doornen vruchteloos alleen -
heen is de nacht, de derde dag breekt aan.
Liefde staat te wuiven als het groene graan
Goede Zomertijd-dagen voor u en jou van het tweemanschap, ds. Jan Steyn en ds. Jaap van Rootselaar.
|
| |
|
Vrijwilligers gevraagd....
Vrijwilligers gevraagd....
CHAUFFEURS VOOR AUTODIENST GEVRAAGD!
De groep kerkgangers die gebruik maakt van de AUTODIENST groeit. Sinds kort rijden er iedere zondag 3 auto’s voor mensen die niet meer zelfstandig naar de kerk kunnen. Zij worden thuis opgehaald en na de kerkdienst en het koffiedrinken weer thuisgebracht. Door het groeiend gebruik van het vervoer naar de Kerk moeten de chauffeurs vaker rijden, terwijl een aantal van hen al regelmatig andere taken rondom de zondagse kerkdienst heeft.
Kortom, er bestaat behoefte aan MEER CHAUFFEURS! Zo behoeft de bestaande chauffeursgroep niet zwaarder te worden belast en kan de Autodienst haar mooie werk blijven doen.
Geïnteresseerd of meer infomatie? Bel mij of stuur een e-mail!
Joost Niemantsverdriet
(tel.: 06-2893 8566/e-mail: jak.niemantsverdriet@outlook.com)
|
| |
|
Bethelkerk app
Bethelkerk app
De Bethelkerk App is sinds de invoering in januari 2021 volop in gebruik, inmiddels bij zo'n 450 leden van de kerk. Iedere week wordt de app gevuld met berichtjes voor en door leden. Nu ook via internet: Donkey Mobile
| | lees meer »
|
| |
|
Welkom op vrijdagmorgen!
Welkom op vrijdagmorgen!
Bethelkerk ook in de vakantie open.
Ook in de vakantieperiode staan op vrijdagmorgen, van 10 tot 12 uur, de deuren van de Bethelkerk open. U bent van harte welkom om even binnen te lopen voor een moment van rust, om een kaarsje te branden, gewoon stil te zijn of een praatje te maken bij een kopje koffie of thee bij de “Aandachtschenkerij”.
Juist als familie en bekenden weg zijn, is het fijn om anderen te ontmoeten en even uit de sleur van alle dag te breken. Voel je welkom, we kijken naar je uit!
Namens alle gastvrouwen/heren, Ineke Verzijden
|
| |
|
|
|
|