|
|
Informatie uit de vergaderingen van de Algemene kerkenraad (AK).
Informatie uit de vergaderingen van de Algemene kerkenraad (AK).
In deze vergadering hebben de leden van de Algemene Kerkenraad kennis gemaakt met mevrouw Ds. Pors die in augustus als predikant voor Carnisse Haven is bevestigd.
In de vergadering van september is besloten niet met het project Bestuursgemak in zee te gaan. Wel hebben de scribae van de wijkkerkenraden een vragenlijst toegestuurd gekregen rondom archivering. Het veilig en op de juiste wijze archiveren blijkt een zwakke schakel te zijn. De werkgroep hoopt binnenkort met voorstellen te komen. De Algemene kerkenraad heeft voortdurende zorg voor een Veilige Kerk. De vertrouwenspersonen hebben zich in het vorig Klankbord voorgesteld. Het is belangrijk dat ze, als dat nodig is, bereikbaar zijn voor de gemeenteleden.
De scribae van de wijkkerkenraden hebben het concept beleidsplan 2025-2030 toegestuurd gekregen om daar hun commentaar op te geven. In de vergadering van november zal het beleidsplan worden vastgesteld, waarna het gepubliceerd wordt op de websites van Protestantse Gemeente Barendrecht.
In de vergadering heeft de penningmeester van het College van Diakenen de begroting 2025 gepresenteerd en deze is door de vergadering vastgesteld. De begroting zal in het Klankbord worden gepubliceerd.
In de vergadering van november zal de begroting 2025 van het College van Kerkrentmeesters worden besproken..
C.A. van den Berg
2e scriba
| terug
|
|
|
|
|
|